Ranking kredytów gotówkowych – wrzesień 2017

Planujesz kredyt gotówkowy i interesują Cię wyłącznie najniższe raty? Poniżej przedstawiono ranking kredytów gotówkowych ze względu na najniższe miesięczne raty. To zbiór wszystkich najkorzystniejszych propozycji. Dzięki niższej racie miesięcznie, całkowita kwota do spłaty również będzie niższa. Zapoznaj się z poniższym zestawieniem i wybierz, która oferta najlepiej spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

1. Zdecydowanie, najmniejszą ratę miesięczną zapłacimy w BGŻ BNP Paribas. Prowizja banku wynosi 0,00%, a oprocentowanie kredytu 4,99%.

2. Równie korzystną ratę miesięczną zapłacimy w Deutsche Bank Polska (oferta dla nowych i obecnych klientów z najwyższą oceną scoringową). Prowizja pobierana przez bank znajduje się na poziomie 3,50%, a oprocentowanie kredytu to 6,49%.

3. Deutsche Bank Polska w swojej standardowej ofercie kredytu gotówkowego także proponuje klientom niezwykle korzystne raty miesięczne. Prowizja banku wynosi 10,50%, a oprocentowanie kredytu znajduje się na poziomie 5,90%.

4. Kolejne miejsce w rankingu zajmuje bank Credit Agricole, który oferuje prowizje na poziomie 12,50%, a także oprocentowanie 6,50%.

5. Piąte miejsce w zestawieniu należy do PKO Bank Polski. Prowizja banku wynosi 7,99%. Oprocentowanie kredytu również znajduje się na poziomie 7,99%.

6. Następną pozycję w rankingu zajmuje Bank Zachodni WBK. Prowizja pobierana przez bank wynosi 9,99%. Oprocentowanie kredytu równe jest 7,99%.

7. Raiffeisen Polbank również oferuje nam korzystnie niskie raty. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99%. Prowizja pobierana przez bank to 15,00%.

8. Ósme miejsce zajmuje Bank Pocztowy. Proponowana prowizja wynosi 9%. Tyle samo wynosi oprocentowanie kredytu – 9%.

9. Następne miejsce w zestawieniu należy do Getin Bank. Oferowany kredyt gotówkowy oprocentowany jest na 8,79%. Prowizja pobierana przez bank wynosi 12,49%.

10. Ostatnią pozycję w rankingu na najmniejszą ratę kredytu gotówkowego zajmuje mBank. Prowizja pobierana przez bank wynosi 12,99%. Oprocentowanie kredytu równe jest 8,99%.

Your rating: none
Rating: 5 - 1 vote

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *