Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Chcąc wyremontować mieszkanie, możemy wziąć szybki kredyt gotówkowy na ten cel. Oferta banku będzie tu zdecydowanie lepsza niż oferta parabanku, ze względu na możliwość dłuższego okresu kredytowania i niskiego oprocentowania. Wśród ofert banków przedstawię ranking kredytów gotówkowych, przy wariancie kredytu na 25000 zł, na okres spłaty 24 miesięcy, według rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

Na pierwszym miejscu znalazł się bank BGŻ BNP Paribas, z ratą w wysokości 1164,41 zł i RRSO na poziomie 11,5% oraz prowizją 3,9%. Na drugim miejscu rankingowym znalazł się mBank, z kredytem gotówkowym z mRatą, w wysokości 1210,65 zł, przy RRSO 15,93% i prowizji 6%. Zaletą tej oferty jest możliwość negocjacji oprocentowania, a wadą wymagane oświadczenie o zarobkach. Aby dostać kredyt w ofercie, nie trzeba mieć rachunku w mBanku.

Trzecie miejsce na podium zajął Bank Pekao, z ratą w wysokości 1211,30 i RRSO na poziomie 15,99%, prowizją 5% i oprocentowaniem 10%. Zaletą jest brak konieczności posiadania poręczyciela, czy zgody współmałżonka, a wadą brak możliwości przerwy w spłacie, czyli tzw. wakacji kredytowych.

Czwarte miejsce zajął PKO BP z mini ratką na dowolny cel. Tu miesięczna kwota zobowiązania wyniesie 1220,90, a RRSO 16,92%, przy prowizji 7,99% i tym samym oprocentowaniu. Zaletą oferty jest możliwa wcześniejsza spłata, wakacje kredytowe, czy niewymagane zaświadczenie o zarobkach. Można powiedzieć, że oferta ta jest najmniej wymagająca.

Piąte miejsce w rankingu zajął bank City Handlowy z ratą miesięczna 1230,51 zł i RRSO na poziomie 17,85%, prowizji 9,49%
i oprocentowaniu 7,4%. Wadą, poza wysokim RRSO, jest wymagane oświadczenie o zarobkach. Nie jest natomiast wymagana zgoda współmałżonka na wzięcie tego kredytu gotówkowego.

Your rating: none
Rating: 5 - 1 vote

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *