Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Mój ranking kredytów gotówkowych wyróżnia piątkę najbardziej atrakcyjnych ofert bankowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

W BGN BNP Paribas otrzymamy jeden z najtańszych kredytów w Polsce. Maksymalna dostępna dla nas kwota to 200 000 PLN, na okres 120 miesięcy spłaty. Gotówkę możemy wykorzystać na dowolny cel. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa jest nam udzielana praktycznie natychmiast.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Maksymalna kwota kredytu to 200 000 PLN. Oferta Alior Banku to dla nas przede wszystkim bardzo tania rata i niskie oprocentowanie, które wynosi tylko 5% dla każdego kredytobiorcy. Jednocześnie usługa pozostaje jedną z najtańszych na rynku.

3. Eurobank – Pożyczka

Usługa kredytowa Eurobank pozwala nam uzyskać od zaledwie 500 PLN do nawet 120 000 PLN. Wszystkie formalności bankowe możemy powodzeniem załatwić w ciągu kilkunastu minut. Jednocześnie oferta obejmuje bardzo atrakcyjny okres kredytowania, który może trwać do 108 miesięcy.

4. PKO BP Mini Ratka

W ofercie PKO BP skorzystamy z maksymalnej kwoty kredytu która wynosi od 1 000 do 120 000 zł, z czego do 24 000 zł nie wymaga się od nas wystawiania żadnych certyfikatów i zaświadczeń. Gotówkę możemy wykorzystać w dowolnym celu, a wypłaty dokonać w ciągu 24 godzin.

5. InBank – Pożyczka gotówkowa

InBank oferuje nam na atrakcyjnych warunkach nawet do 50 000 zł kredytu. Pożyczki możemy dokonać online, bezpiecznie i bezpośrednio z InBanku. Zalety to minimalne formalności i niskie prowizje. Okres spłaty jest bardzo długi i może trwać nawet 72 miesiące.

Your rating: none
Rating: 0 - 0 votes

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *