Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Chcąc wyremontować mieszkanie, możemy wziąć szybki kredyt gotówkowy na ten cel. Oferta banku będzie tu zdecydowanie lepsza niż oferta parabanku, ze względu na możliwość dłuższego okresu kredytowania i niskiego oprocentowania. Wśród ofert banków przedstawię ranking kredytów gotówkowych, przy wariancie kredytu na 25000 zł, na okres spłaty 24 miesięcy, według rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

Na (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Mój ranking kredytów gotówkowych wyróżnia piątkę najbardziej atrakcyjnych ofert bankowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

W BGN BNP Paribas otrzymamy jeden z najtańszych kredytów w Polsce. Maksymalna dostępna dla nas kwota to 200 000 PLN, na okres 120 miesięcy spłaty. Gotówkę możemy wykorzystać na dowolny cel. Po złożeniu wniosku decyzja kredytowa jest nam udzielana (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – wrzesień 2017

Planujesz kredyt gotówkowy i interesują Cię wyłącznie najniższe raty? Poniżej przedstawiono ranking kredytów gotówkowych ze względu na najniższe miesięczne raty. To zbiór wszystkich najkorzystniejszych propozycji. Dzięki niższej racie miesięcznie, całkowita kwota do spłaty również będzie niższa. Zapoznaj się z poniższym zestawieniem i wybierz, która oferta najlepiej spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

1. (więcej…)